| Brand | Yato |
| Entity responsible for this product in the EU | TOYA S.A.More |
| Series | GRE |
| Working capacity | 35-80 mm |
| Wrench size | 19 mm |
| Length | 160 mm |
| Arbor diameter | 30 mm |
| Material | carbon steel |
| Technology process | wrought |
| ρυθμιζόμενο | no |
| Application | for ball pins |
| Car brands | Audi, Mazda, Mercedes-Benz, BMW |
| Symbol | YT-06123 |
Large puller designed for removing ball studs in cars and vans.
- Made of durable steel
- designed for pins up to 32 mm in diameter
- .easily adjustable from 36-75 mm with a clamping screw
- suitable for 19 mm wrench
- overall length: 160 mm
Usage warnings:
Warning! Always use personal safety equipment at work.