| Brand | Yato |
| Entity responsible for this product in the EU | TOYA S.A.More |
| Series | GRD |
| Material | płótno ścierne |
| For | YT-81953, YT-81956 |
| Width | 100 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Grit | P120 |
| Brush assembly diameter | 19 mm |
| Symbol | YT-81957 |
Wheel drum for burnishing machine YT-81953 and YT-81956. Designed for sanding steel and wood, smoothing and cleaning surfaces from paint coatings.
- material: non-woven
- granularity: P120
- width: 100 mm
- roller diameter: 120 mm
- brush attachment diameter: 19 mm