| Brand | Yato |
| Entity responsible for this product in the EU | TOYA S.A.More |
| Series | GRD |
| For | 0.325" |
| Length | 250 mm |
| Diameter | 4.8 mm |
| Material | bearing steel |
| Pcs | 3 |
| Symbol | YT-85027 |
Sets of 3 round filesós used for sharpening chainsós cutting saws.
- made of bearing steel
- length: 250 mm
- diameter: 4.8 mm
- for chainsów 0.325"
Usage warnings:
Warning! Always use personal safety equipment at work.